بیدار جاذبه زمین دانشمندان دانشگاه کمبریج

بیدار: جاذبه زمین دانشمندان دانشگاه کمبریج سیاره ستاره ستاره کوچکترین ستاره

حجاب با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل نشود / سلحشوری

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که نباید حجاب را با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل کنیم بلکه باید آن را با منطق جهت مردم تبیین کنیم.  ..

ادامه مطلب

حکمی مبنی بر فیلتر خبر رسان تلگرام به ما نرسیده است / وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاکنون حکمی مبنی بر فیلتر خبر رسان تلگرام به ما نرسیده است. وزیر ارتباطات: حکمی مبنی بر فیلتر خبر رسان ..

ادامه مطلب

عکس) + بستن بزرگراه جنوب کرمان به وسیله کشاورزان (

کرمان اگرچه پهناورترین استان کشور بوده و صنایع و معادنش مشهور، ولی جنوب این استان از جمله مناطقی است که همواره با محرومیت ها متفاوت مواجه بوده هست. ..

ادامه مطلب

تصمیم گیری راجع به زمین‌های عوض کردن کابری شده است دولتی به مجمع تشخیص مصلحت نظام سپرده شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصرار بر مصوبه خود راجع به زمین‌های عوض کردن کاربری داده شده است دولتی که از سال ۱۳۶۰ به بعد به اشخاص حقیقی و حقوقی غیرد..

ادامه مطلب

تصویر العمل ربیعی به شایعات مبنی بر حمله به سانچی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نماینده خاص رئیس‌جمهور جهت پیگیری اوضاع اتفاق «سانچی» به بیان توضیحاتی در مورد شرح این اتفاق پرداخت.  تصویر ا..

ادامه مطلب

جزییات طرح تازه ترافیکی پایتخت ، احتمال لغو صدور آرم هر سال طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جزییات صدور طرح ترافیک تازه را تشریح کرد.  احتمال لغو صدور آرم هر سال طرح..

ادامه مطلب

365 روز از آینده زاینده رود

امروز هجدهم مهرماه، سال‌روز نکوداشت زاینده رودی است که آرام آرام در بعد ذهن نه تنها ایران، بلکه در خاطرات مردم اصفهان کم‌رنگ و کم‌رنگ‌تر می‌شود، زاینده‌..

ادامه مطلب

سهم ۳۰ درصدی مدیریت زنان تا آخر برنامه ششم توسعه پیگیری می‌شود

معاون مدیر جمهور در امور زنان و خانواده گفت: سیاست ابلاغی دولت زیاد کردن حضور زنان در مدیریت‌ها است و تا آخر برنامه ششم توسعه باید ۳۰ درصد از این پس..

ادامه مطلب

«نجفی» شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

به گزارش ایسنا، اعضای شورای شهر پنجم امروز بعد از آخر مراسم تحلیف و برگزاری انتخابات هیات رئیسه، در نخستین دستور نخستین جلسه شورای شهر پنجم، محمدعلی نجفی..

ادامه مطلب