بیدار جاذبه زمین دانشمندان دانشگاه کمبریج

بیدار: جاذبه زمین دانشمندان دانشگاه کمبریج سیاره ستاره ستاره کوچکترین ستاره

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از فوتسال خیلی راضی‌ام/ می‌خواهیم کم‌تر مزاحم فدراسیون شویم ، تاج/ کفاشیان

جلسه مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری فوتسال با مسوولان فدراسیون فوتبال از ساعت ۹:۴۵ صبح یک‌شنبه در مرکز ملی فوتبال شروع شد. 

از فوتسال خیلی راضی‌ام/ می‌خواهیم کم‌تر مزاحم فدراسیون شویم ، تاج/ کفاشیان

تاج: از فوتسال خیلی راضی ام/ کفاشیان: می خواهیم کم تر مزاحم فدراسیون شویم

عبارات مهم : ایران

جلسه مدیران عامل کلوب های لیگ برتری فوتسال با مسوولان فدراسیون فوتبال از ساعت ۹:۴۵ صبح یک شنبه در مرکز ملی فوتبال شروع شد.
به گزارش ایسنا، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در ابتدای جلسه بیان کرد: از فوتسال کشور عزیزمان ایران جز قهرمانی در آسیا انتظار دیگری نیست. این اتفاق از یک پول کم که مدیریت خوبی شد و پیروزی کسب کرد در فوتسال افتاده هست. ما جلوتر از کشورهایی مثل کره جنوبی و قطر هستیم که پول حرف اول را می زند. از فوتسال خیلی راضی ام چون مسیر خوبی را می رود.
او افزود: جلسه ای با صدا و سیما داشتیم و قرار شده است بازی های فوتسال و فوتبال ساحلی پخش شود. هم چنین زمین چمن کمپ تا قبل از جام ملت های آسیا آماده می شود.
کفاشیان، سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال نیز بیان کرد: آن چه باعث دلگرمی ماست چک سفید امضای تاج است که به فوتسال داده هست. ما به دنبال خودکفایی و استقلال در فوتسال هستیم. بخشی از این عنوان به حق پخش و تبلیغات برمی گردد. ما هم چنین به دنبال پخش اینترنتی تمام بازی ها هستیم. کشور عزیزمان ایران تنها کشوری در آسیاست که تیم های ملی جوانان مردها و زن ها را دارد. هم چنین فوتسال کشور عزیزمان ایران به دنبال استاندارسازی کلوب هاست و ۸۰ درصد از درآمدها به کلوب ها می رسد. هزینه ها و درآمدها نیز از سوی خزانه داری شرکت لیگ فوتسال براق سازی خواهد شد.
کفاشیان هم چنین با بیان این که تاج اختیار تام به او داده هست، گفت: آقای تاج در سایر بخش ها ریز شده است و خودش ورود می کند ولی در فوتسال به ما اطمینان کرده هست. از این بعد نیز می خواهیم با خودکفایی، کم تر مزاحم فدراسیون شویم.
در این جلسه مهدی تاج، علی کفاشیان، محمدرضا ساکت، علیرضا سهرابی و عباس ترابیان حضور داشتند.
هم چنین از کلوب ها نیز مجید حلاجی (مدیر تاسیسات دریایی)، علی مرتضایی و اکبر تقوی (مدیر و سرپرست فرش آرای مشهد)، رسول قلی زاده (مدیر آتلیه طهران قم)، سعید نجاریان (مدیر شهروند ساری) و اکبر قاسمی (سرپرست مقاومت قرچک) به جلسه آمده بودند ولی از ۹ کلوب دیگر، نماینده ای در جلسه نبود!

واژه های کلیدی: ایران | مزاحم | فوتبال | فوتسال | علی کفاشیان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz