بیدار جاذبه زمین دانشمندان دانشگاه کمبریج

بیدار: جاذبه زمین دانشمندان دانشگاه کمبریج سیاره ستاره ستاره کوچکترین ستاره

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کفاشیان اگر علاقه ندارد، کنار برود/ اوضاع یک‌ سال اخیر فوتسال تاسف‌بار بود ، شمس

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشور عزیزمان ایران نسبت به عملکرد یک ساله سرپرست کمیته فوتسال انتقاد کرد و گفت کفاشیان علاقه‌ای به حضور در فوتسال ندارد. 

کفاشیان اگر علاقه ندارد، کنار برود/ اوضاع یک‌ سال اخیر فوتسال تاسف‌بار بود ، شمس

شمس: کفاشیان اگر علاقه ندارد، کنار برود/ اوضاع یک سال اخیر فوتسال تاسف بار بود

عبارات مهم : ایران

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشور عزیزمان ایران نسبت به عملکرد یک ساله سرپرست کمیته فوتسال انتقاد کرد و گفت کفاشیان علاقه ای به حضور در فوتسال ندارد.

حسین شمس در گفت وگو با ایسنا، ابتدا راجع به یک ساله شدن سرپرستی علی کفاشیان در کمیته فوتسال، اظهار کرد: کفاشیان بارها عدم علاقه اش را به ریاست کمیته فوتسال نشان داده و هنگامی که خبرنگارها راجع به استعفا از او می پرسند، می گوید فوتسال چیست که بخواهم از آن استعفا هم بدهم. بنابراین اعتقاد دارم اگر او علاقه ای به ماندن در فوتسال ندارد، هر چه سریع تر کنار برود و یک فرد فوتسالی جایگزین شود ولی اگر واقعا می خواهد بماند، باید حکم ریاست به او بدهند و تمام وقت در فوتسال باشد تا آن را از بحران خارج کند.

کفاشیان اگر علاقه ندارد، کنار برود/ اوضاع یک‌ سال اخیر فوتسال تاسف‌بار بود ، شمس

او افزود: متاسفانه در یک سال سرپرستی کفاشیان، عوض کردن محسوسی در فوتسال مشاهده نشد. هنگامی که مصاحبه ملی پوشان را می خوانیم، همه آن ها از اوضاع گله دارند. بسیار باعث شرمساری است که لباس ملی پوشان را بعد از اردوی خارجی در فرودگاه می گیرند و به تیم ملی امید می دهند، سپس از امیدها می گیرند و به رده دیگر می دهند. اتفاقات یک سال اخیر فوتسال، تاسف برانگیز هست. امیدوارم کفاشیان با عنوان مدیر کمیته فوتسال، وقت کافی جهت این رشته بگذارد.

شمس همچنین راجع به تمدید یک ساله قرارداد ناظم الشریعه، بیان کرد: فکر می کنم چشم انداز قرارداد ناظم الشریعه، چهار ساله باشد ولی نمی دانم آیا فدراسیون فوتبال اصرار دارد یک ساله قرارداد ببندد. اگر تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی به نتیجه مسابقه های آسیایی بستگی داشته باشد، واقعا بی انصافی است چون او را تحت فشار قرار می دهد و تیم ملی را نتیجه گرا می کند. شاید مردها با مربیان ایرانی این طور برخورد می کنند چون قرارداد پیروانی و چمنیان هم یک ساله بسته می شود ولی قرارداد خارجی ها، جور دیگری است.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشور عزیزمان ایران نسبت به عملکرد یک ساله سرپرست کمیته فوتسال انتقاد کرد و گفت کفاشیان علاقه‌ای به حضور در فوتسال ندارد. 

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشور عزیزمان ایران در بخش دیگری از صحبت هایش در مورد حضور تیم ملی فوتسال با ترکیب مهم در مسابقه های داخل سالن آسیا، توضیح داد: وقت ریاست درودگر در فوتسال، جوراندیرو در نخستین دوره این مسابقه های فقط از وحید شمسایی به عنوان بازیکن بزرگسال استفاده کرد و در دو دوره بعدی هم بنده تنها دو سه بازیکن بزرگسال مثل طاهری، نظری و کشاورز را به تیم ملی دعوت کردم ولی امسال نخستین سالی است که تیم ملی کاملا با ترکیب مهم به مسابقه های داخل سالن اعزام می شود و تنها نتیجه گرایی را در اولویت قرار داده هست. این در حالی است که وقت ما هم نتیجه مهم بود ولی در کنارش به جوانگرایی هم توجه می کردیم. تیم های مدعی آسیا مثل ژاپن و تایلند نیز دو سه بازیکن باتجربه را در کنار بازیکنان امید خود به مسابقه های خواهند آورد ولی نمی دانم آیا مسئولان تیم ملی کشور عزیزمان ایران چنین تصمیمی گرفته اند.

شمس در آخر تاکید کرد: بازیکنان جوانی که به مسابقه های داخل سالن آسیا می بردیم، چند سال بعد با کسب تجربه، ترکیب مهم تیم ملی را تشکیل دادند. بازیکنانی مثل محمد طاهری، ابراهیم مسعودی و اصغر حسن زاده که در جام جهانی ۲۰۰۸ درخشیدند، در همین مسابقه های تجربه اندوزی کردند. شاید این تصمیم به مربیان تیم ملی هم بستگی نداشته باشد و به خاطر اهمیت مدال طلا، مجبور به دعوت از باتجربه ها شده است اند ولی اگر خود مربیان تیم ملی چنین تصمیمی گرفته باشند، به اعتقادم اشتباه کرده اند و باید به جوان ترها وقت می دادند.

به گزارش ایسنا، مسابقه های فوتسال داخل سالن آسیا از ۲۶ شهریور به میزبانی ترکمنستان شروع می شود و تیم ملی فوتسال کشور عزیزمان ایران با تیم های قرقیزستان، اردن و تاهیتی در گروه D قرار گرفته است.

کفاشیان اگر علاقه ندارد، کنار برود/ اوضاع یک‌ سال اخیر فوتسال تاسف‌بار بود ، شمس

واژه های کلیدی: ایران | فوتسال | ایرانی | فوتسال | مسابقه | قرارداد | علی کفاشیان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz