بیدار جاذبه زمین دانشمندان دانشگاه کمبریج

بیدار: جاذبه زمین دانشمندان دانشگاه کمبریج سیاره ستاره ستاره کوچکترین ستاره

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این مربی حرف نمی‌زند , ۱۸ روز گذشت

منصوریان خودش هم آخرین باری را که ۱۸ روز سکوت کرده بود را یادش نیست. او که علاقه خاصی به صحبت‌کردن و حضور در رسانه‌ها دارد حالا احتمالا روزهای مشکل را می‌گذارند

این مربی حرف نمی‌زند , ۱۸ روز گذشت

۱۸ روز گذشت؛ این مربی حرف نمی زند

عبارات مهم : آخرین

منصوریان خودش هم آخرین باری را که ۱۸ روز سکوت کرده بود را یادش نیست. او که علاقه خاصی به صحبت کردن و حضور در رسانه ها دارد حالا احتمالا روزهای مشکل را می گذارند.

به گزارش نود، منصوریان در این زمینه علاوه بر علاقه، از تبحر خاصی هم در مصاحبه بهره می برد. تبحری که می تواند با حرف هایش توجهات را از شرایط بد تیمش منحرف کرده و به سمت اتفاقات کم اهمیت تر ببرد. به این علت است که ۱۸ روز سکوت یک اتفاق خاص به حساب می آید. ۱۸ روز آن هم در شرایطی که سرمربی استقلال جهت حرف زدن در مورد شرایط تیمش وعده ۴۸ ساعته داده بود. وعده ای که نه تنها عملی نشد بلکه تا امروز هم به درازا کشیده شده است هست.

این مربی حرف نمی‌زند , ۱۸ روز گذشت

البته منصوریان در آخرین کنفرانس مطبوعاتی اش وعده سکوت را داده بود. وعده ای که گویا عمل کردن به آن در شرایط فعلی زیاد به نفعش است تا وعده های دیگر. سرمربی استقلال پیش از بازی با پدیده در تصویر العمل به انتقاداتی که در اینترنت و رسانه ها به او شد گفت: «یکسری آدم بی سود اجتماعی در اینترنت هستند. ما رویه خودمان را عوض خواهیم کرد و مورد نیاز است سکوتمان زیاد شود تا مبارزه با نسل مربی گری جوان ایرانی به آخر برسد.»

حالا منصوریان رویه خودش را عوض کرده و رویه سکوت را پیش گرفته. سکوت یک مربی اتفاق بدی نیست ولی در این شرایط بیش از هر وقت دیگری همه در انتظار مصاحبه منصوریان هستند. نه جهت شنیدن وعده های استقلال ۱۴۰۲ و برنامه های طولانی مدت بلکه جهت توضیح این که آیا استقلال این قدر مصدوم دارد، آیا خوب بازی نمی کند و خیلی چراهای دیگر. با این حال فعلا منصوریان از حضور در کنفرانس های مطبوعاتی سرباز زده است و مشخص نیست این رویه را تا چه زمانی می تواند ادامه بدهد.

منصوریان خودش هم آخرین باری را که ۱۸ روز سکوت کرده بود را یادش نیست. او که علاقه خاصی به صحبت‌کردن و حضور در رسانه‌ها دارد حالا احتمالا روزهای مشکل را می‌گذارند

واژه های کلیدی: آخرین | سرمربی | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz